Co zapewniamy?

 

Dla uczestników naszych wypraw przygotowaliśmy:

  •  Transport busem lub elastyczny odbiór z dworca kolejowego lub lotniska
  •  Transport rowerów lub możliwość ich wypożyczenia
  •  Noclegi w uroczych hotelach, zajazdach i gościńcach
  • Posiłki w postaci obiadokolacji i śniadań w każdy dzień wycieczki
  • Doświadczonego pilota i serwis techniczny
  • Transport bagaży i asystę auta na trasie
  • Wiele atrakcji i niezwykłych widoków
  • Niezapomniane przeżycia!

 

Transport

Zapewniamy transport z i do najbliższych dworców kolejowych lub lotnisk znajdujących się na trasie danej wyprawy. Jesteśmy przekonani, że najbezpieczniej, bardziej ekonomiczniej, wygodniej i najłatwiej dostać się na miejsce startu koleją. Linki do rozkładu jazdy pociągów można znaleźć w szczegółach każdej wyprawy.

Szczegóły transportu uzgadniamy z każdym uczestnikiem indywidualnie. Przy grupach zorganizowanych na życzenie klientów transport organizujemy również busem.

Transport bagaży i rowerów z Warszawy lub Lublina zawsze jest wliczony w cenę wyprawy. Z innych miejscowości po indywidualnym uzgodnieniu.

Przy wyprawach, gdzie trasa zaczyna się i kończy w tej samej miejscowości organizujemy parking strzeżony dla samochodów.

 

Noclegi

Pokój w Dworku nad Łąkami (wyprawa po Podlasiu)Na noclegi zawsze wybieramy miejsca, które mają niepowtarzalny klimat i urok, zazwyczaj są to fajnie urządzone hotele, zajazdy i gospodarstwa agroturystyczne leżące gdzieś na uboczu. Uczestników kwaterujemy w pokojach dwuosobowych, które posiadają oddzielną łazienkę z prysznicem. Pokoje jednoosobowe dostępne są na specjalne życzenie.

Aby zobaczyć przykładowe miejsca, w których nocujemy prosimy kliknąć w poniższe linki:

 

Posiłki

Tatarski obiad, czyli baranina w kapuście
Tatarski obiad, czyli baranina w kapuście

Tatarski obiad, czyli baranina w kapuście
Wszystkie wieczorne obiadokolacje są wliczone w cenę wyprawy, a my starannie wybieramy takie restauracje, aby miały miłą atmosferę, a kuchnia w nich była regionalna. Wszystkie posiłki zawierają przystawkę, danie główne i czasami deser. Na szczególne życzenie zamawiamy także posiłki wegetariańskie.

Kiedy trasa wyprawy prowadzi przez tereny winnic jak na przykłąd na czeskich Morawach do obiadokolacji podawane jest także lokalne wino.

Śniadania także są wliczone w cenę wyprawy przeważnie w formie szweckiego stołu.

Posiłki na trasie wyprawy każdy uczestnik organizuje sobie we własnym zakresie, a nasz pilot może tylko zaproponować dobrą restaurację na obiad lub regeneracyjny posiłek w formie pikniku przy lokalnym sklepie lub na łonie przyrody.

 

Rowery i osprzęt

21-biegowy lekki trekkingowy rower marki Kross
21-biegowy lekki trekkingowy rower marki Kross

21-biegowy lekki trekkingowy rower marki Kross
W cenie wyprawy zawsze wliczony jest transport rowerów i bagaży z Warszawy i Lublina.

Kiedy chciałbyś wypożyczyć rower oferujemy lekkie, trekkingowe rowery polskiej firmy Kross.

Jeśli spotka Cię jakaś awaria na trasie nasz pilot i kierowca naprawią przebitą dętkę lub drobne problemy mechaniczne. Nasz bus służy także jako serwis więc podstawowe narzędzia i części zapasowe mamy zawsze pod ręką.

 

Piloci i zabezpieczenie

Nasz bus jest zawsze do dyspozycji!
Nasz bus jest zawsze do dyspozycji!

Nasz bus jest zawsze do dyspozycji!
Na każdej wyprawie jest dwóch pilotów. Jeden prowadzi trasę i jedzie z grupą, drugi w busie zabezpiecza grupę wioząc wszystkie bagaże uczestników, które w każdym momencie dnia są do ich dyspozycji. Jeśli także na przykład chciałbyś wziąść sobie wolne od roweru lub jeśli dany dzień okaże się dla Ciebie za trudny nasz bus zabierze Cię na tak długo lub tak mało jeśli tego zechcesz.

Piloci prowadzący daną wyprawę znają bardzo dobrze także boczne trasy danej okolicy więc z radością spełnią wszystkie indywidualne życzenia jeśli miałbyś pewien niedosyt jeśli chodzi o ilość przejechanych na rowerze kilometrów danego dnia!

Nasi partnerzy

kwiatek serwis

 

pgr parczew

Wirtualny Parczew

 

cezarkos