Transport

Bus z przyczepką zawsze jest do Państwa dyspozycji!Miejsce startu wypraw, transport uczestników, rowerów i bagaży.

Miejsce startu każdego wyjazdu jest dokładnie opisane w szczegółach dotyczących każdej organizowanej przez nas wyprawy. W Polsce zaczynamy zazwyczaj od miasta, które ma połączenie kolejowe z Warszawą. Jeśli wyjeżdżamy za granicę Polski spotykamy się zawsze w ostatniej miejscowości po polskiej stronie, która ma połączenie kolejowe z Warszawą, a która to miejscowość leży najbliżej przejścia granicznego.

Na miejsce startu wyprawy wszyscy uczestnicy dojeżdżają we własnym zakresie lub za dodatkową opłatą busem zorganizowanym przez nas z Warszawy lub Lublina (z innych miejscowości po wcześniejszym uzgodnieniu i kontakcie z nami). Szczegóły transportu na miejsce startu naszych wypraw i po ich zakończeniu do miejsca zamieszkania uczestników zamieszczamy w informacji o konkretnej wyprawie w zakładkach "Dojazd na miejsce startu wyprawy" oraz "Powrót do miejsca zamieszkania".

Rowery i bagaże transportujemy od początku do końca sami. Odbiór rowerów i bagaży uczestników odbywa się zawsze w przeddzień rozpoczęcia wyprawy lub tego samego dnia wcześnie rano. Rowery i bagaże odbieramy standardowo z Warszawy i Lublina. Możliwy jest także odbiór rowerów i bagaży z innej miejscowości, jeśli zostaniemy wcześniej poinformowani o chęci skorzystania z tej możliwości (prosimy o kontakt!) Rowery i bagaże po zakończeniu wyprawy odwozimy zawsze w to samo miejsce skąd je odebraliśmy.

Rowery i bagaże uczestników są starannie pakowane do naszego busa lub specjalnie przystosowanej przyczepki do przewozu rowerów (dotyczy grup do 8 osób) i przewożone na miejsce startu wyprawy, a po jej zakończeniu na miejsce skąd je odebraliśmy. Wszystkie rowery są zabezpieczone specjalnymi przekładkami, aby nie zostały porasowane i uszkodzone w czasie transportu. Tam oczekują na uczestników.

Nasze auta towarzyszą i zabezpieczają przejazd uczestników wyprawy przez wszystkie dni jej trwania transportując bagaże, a także podwożąc osoby, które złapały chwilowy spadek formy lub dla których trasa tego dnia okazała się zbyt ciężka. W zależności od potrzeby auto zabezpieczające wyprawę jedzie za ostatnim jej uczestnikiem i na każdym postoju jest do naszej dyspozycji. Jednym z naszych priorytetów jest organizacja wypraw rowerowych tak, aby wszyscy jej uczestnicy mogli cieszyć się tylko i wyłącznie z jazdy rowerem podziwiając wszystko co po drodze, jadąc "na lekko", bez zbędnego obciążenia i nie martwiąc się o nic.

Nasz bus to sporych rozmiarów VW T-4 mogący pomieścić na swoim pokładzie bagaże i 20 rowerów. Dysponujemy również Citroenem Berlingo z dużą paką na bagaże i specjalną, profesjonalną przyczepką do przewozu 8 rowerów. W zależności od ilości uczestników na naszych wyprawach korzystamy na przemian z tych dwóch opcji transportu.

Auta zabezpieczające wyprawę służą także jako punkt doraźnej pomocy medycznej (apteczka) i technicznej (serwis rowerowy).

Nasi partnerzy

kwiatek serwis

 

pgr parczew

Wirtualny Parczew

 

cezarkos