Zapisy i płatności

Zgłoszenie uczestnictwa i płatności
  1. Po wybraniu interesującej Państwa oferty prosimy o zarezerwowanie miejsca w wyprawie telefonicznie pod nr (+48) 607 328 093 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można także skorzystać z formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest po kliknięciu przycisku "Rezerwuj" znajdującego się przy szczegółach każdej wyprawy. Zgłoszenia przyjmujemy także osobiście w siedzibie naszej firmy.
  2. Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo od nas potwierdzenie udziału w wyprawie na podany adres e-mail, a także szczegółowe informacje o programie wyprawy
  3. Po otrzymaniu potwierdzenia udziału w wyprawie na Państwa adres e-mail zostanie przesłana umowa. Po jej podpisaniu prosimy o odesłanie nam jednego jej egzemplarza, a także wpłatę zaliczki w wysokości 30% ceny wyprawy w kwocie podanej w zakładce "Termin i cena" znajdującej się opisie każdej wyprawy na nasz rachunek bankowy:

           Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "AUTO-ART", ul. 11 Listopada 62/2, 21-200 Parczew

           Bank Spółdzielczy w Parczewie

           nr 65 8042 0006 0015 7430 3000 0010

           z dopiskiem "imię i nazwisko - nazwa wyprawy"

       4. Pozostałą kwotę należy dopłacić w dniu rozpoczęcia wyprawy bezpośrednio u pilota lub wpłacić na konto podane wyżej, ale w terminie nie późniejszym niż dwa tygodnie przed wyjazdem.

 

Zniżki

W przypadku większych, zorganizowanych grup (liczących od 8 do 20 osób) od ustalonej ceny wyprawy jej uczestnikom przysługuje zniżka ustalana indywidualnie z uczestnikiem zgłaszającym daną grupę.

 

Rezygnacja z udziału w wyprawie
  1. Rezygnacja przez Uczestnika z wyprawy/imprezy rowerowej organizowanej przez PHU "AUTO-ART" Anna Kwiatek wymaga pisemnego oświadczenia. Oświadczenie można wysłać za pomocą e-maila.
  2. W przypadku rezygnacji Uczestnik może zostać obciążony faktycznymi kosztami, jakie ponieśliśmy w związku z organizacją wyprawy, rezerwacją noclegów, itp. do kwoty zaliczki, czyli 30% ceny danej wyprawy/imprezy turystycznej.
Więcej w tej kategorii: Polityka prywatności »

Kontakt

ul. 11 Listopada 62/2, 21-200 Parczew

+48 607 328 093

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.