Kontakt

kontakt

icon-phone(+48) 607 328 093 icon-emailnapisz do nas

Wyprawy rowerowe na zamówienie

17/02/2016


Jeśli masz grupę 6 osób lub więcej i chcesz abyśmy zorganizowali dla Was wyprawę rowerową w dowolnym terminie jedną z naszych tras lub trasą, którą sami wybierzecie skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów wycieczki, jej dostępności i ceny.

Czy będzie to integracyjna wycieczka firmowa czy też wycieczka na specjalną okazję Twojej rocznicy lub urodzin, a może po prostu wspólny, aktywny, rowerowy urlop w gronie przyjaciół?

Dostosujemy wszystkie aspekty wyprawy tak, abyś był w pełni zadowolony – wybierzemy odpowiednią trasę na Wasze możliwości kondycyjne, dostosujemy długość, program i charakter wycieczki uwzględniając możliwości czasowo-urlopowe Twojej ekipy, a jeżeli chcesz odwiedzić gdzieś po drodze szczególnie dla Ciebie ważne miejsce dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało...

Jeśli chcesz wybrać się na wycieczkę sportową, wspiąć się na przełęcz lub pokonać kilka wymagających podjazdów daj nam znać, a zorganizujemy taką wyprawę dla Ciebie.

A może zechcesz w czasie wyprawy mieć uroczysty obiad na rocznicę swoich urodzin albo zrobić sobie dzień wolny od roweru i zwyczajnie poleżeć beztrosko na pięknej plaży lub zrobić cokolwiek innego – spłynąć rzeką kajakiem, połowić ryby lub po prostu poświęcić dzień na zakupy? Daj nam znać, a zorganizujemy to!

W celu omówienia wyprawy na zamówienie prosimy skontaktuj się z nami pod numerem (+48) 607-328-093 lub na email kontakt@podrozerowerowe.pl

 

Nasi partnerzy

kwiatek serwis

 

pgr parczew

Wirtualny Parczew

 

cezarkos