Wyprawy rowerowe na zamówienie

Jeśli masz grupę 6 osób lub więcej i chcesz abyśmy zorganizowali dla Was wyprawę rowerową w dowolnym terminie jedną z naszych tras lub trasą, którą sami wybierzecie skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów wycieczki, jej dostępności i ceny.

Czy będzie to integracyjna wycieczka firmowa czy też wycieczka na specjalną okazję Twojej rocznicy lub urodzin, a może po prostu wspólny, aktywny, rowerowy urlop w gronie przyjaciół?

Dostosujemy wszystkie aspekty wyprawy tak, abyś był w pełni zadowolony – wybierzemy odpowiednią trasę na Wasze możliwości kondycyjne, dostosujemy długość, program i charakter wycieczki uwzględniając możliwości czasowo-urlopowe Twojej ekipy, a jeżeli chcesz odwiedzić gdzieś po drodze szczególnie dla Ciebie ważne miejsce dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało...

Jeśli chcesz wybrać się na wycieczkę sportową, wspiąć się na przełęcz lub pokonać kilka wymagających podjazdów daj nam znać, a zorganizujemy taką wyprawę dla Ciebie.

A może zechcesz w czasie wyprawy mieć uroczysty obiad na rocznicę swoich urodzin albo zrobić sobie dzień wolny od roweru i zwyczajnie poleżeć beztrosko na ładnej plaży lub zrobić cokolwiek innego – spłynąć rzeką kajakiem, połowić ryby lub po prostu poświęcić dzień na zakupy? Daj nam znać, a zorganizujemy to!

W celu omówienia wyprawy na zamówienie prosimy skontaktuj się z nami pod numerem (+48) 607-328-093 lub na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak to działa?
  1. Wy sami wybieracie miejsce i termin wyprawy
  2. My ustalamy trasę, rezerwujemy noclegi, organizujemy transport bagaży
  3. Dogadujemy się w kwestii transportu uczestników i rowerów na miejsce startu i po jej zakończeniu (czy transport własny czy zorganizowany przez nas)
  4. Podajemy cenę wyprawy (w zależności od ilości uczestników i wybranej opcji transportu)
  5. Podpisujemy umowę
  6. Wyposażamy uczestników w program wycieczki z adresami noclegów, tradycyjną mapę oraz ślad gpx na telefon komórkowy z systemem Android lub wypożyczamy na czas trwania wycieczki odbiornik gps firmy Garmin z mapą, trasą wyprawy, zaznaczonymi miejscami, które warto zobaczyć po drodze, polecanymi restauracjami na trasie i zarezerwowanymi dla Was noclegami
  7. Spotykacie się na starcie z naszym kierowcą, który odbiera od Was bagaże lub dojeżdżacie razem na start wyprawy (w zależności od wybranej opcji transportu)
  8. Na trasie jedziecie swoim tempem, zatrzymujecie się gdzie chcecie i na ile macie ochotę, jedyny warunek - musicie dotrzeć na zarezerwowany tego dnia nocleg
Więcej w tej kategorii: Transport i przewóz rowerów »

Kontakt

ul. 11 Listopada 62/2, 21-200 Parczew

+48 607 328 093

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.